Sancak Mermer Silim Hakkımızda

Sancak Mermer Silim olarak, mesleğimize duymuş olduğumuz saygımızdan taviz vermeden sizlere hizmet vermekten gurur ve kıvanç duymaktayız. Mermer silim ve cilalama, granit silim, karo silim, mozaik silim, beton silimi, traverten silim ve parlatma, doğaltaş silim ve parlatma verdiğimiz hizmetler arasındadır. Kullandığımız mermer ve granit zeminlerin zamanla ve dış etkenler yüzünden yıpranmış yüzeylerinin tekrar eski parlaklığına kavuşabilmesi için silim yapılması bazende cilalanması ve parlatılması gerekir. Silim işi genellikle yeni biten projelerin son aşamasındaki teslim sürecinde veya eski binaların yıpranmış, eskimiş, cilası bozulmuş zeminlerinin restore edilmesinde yani tekrar parlatılmasında çok önemli bir yer tutar.

Eco Pro Packaging

Misyon & Vizyon

Sancak Beton Mermer Silim Olarak; Sektördeki etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Kalite Politikası

Şirket politikası olarak global dünyanın değişen koşullarına paralel olarak üstlenmiş olduğumuz hizmet işinin yerine getirilmesinde uygulanacak peyzaj uygulama sürecinin veya yönteminin ekonomik yönlerinin veya seçilen teknik çözümler ve hizmet işinin yerine getirilmesini sağlamaktır.


Firma Adresimiz

Guncellenecek /İSTANBUL

Teklif Talebi

info@sancakbetonmermersilim.com

Telefonla Destek

+90 (535) 494 54 49

WhatsApp Destek

+90 (535) 494 54 49

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.Telefon

Whatsapp

Teklif Al