Granit Silim ve Cila


Granit, doğal taşlar arasındaki en sert taştır. İşlemesi de bu bakımdan oldukça zordur ama granit malzemeden yapılan ürünler dayanıklıdır.


Granit Silim ve Cila
Sancak Mermer Silim!

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın. 0 (535)494 54 49
Granit Silim ve Cila

Granit silim ve cilalamalar; Doğal taşlar arasındaki en sert taştır. İşlemesi de bu bakımdan oldukça zordur ama granit malzemeden yapılan ürünler de bir o kadar da dayanıklıdır. Zaten granit taşının alışveriş merkezi, otel, market, hastane gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu yerde kullanılma sebebi de bu dayanıklılığıdır.

Granite, sert olması, dayanıklı olması nedeniyle mermer ya da diğer kolay işlenebilen doğal yüzeyler gibi kolay bir silim işlemi uygulanamaz. Granit taşına, özel ve profesyonel bir işlem gerekmektedir. İşte tam da bu noktada devreye Mermer Silim Merkezi girmektedir.

Mermer Silim teknik kadrosu ve geniş  makine parkuru ile tüm granit çeşitlerini, yerinde, sentetik elmas reçine abrasivler ve özel cilalarla işlemektedir. Ayrıca zemin, döşeme, tezgah, basamak, duvar gibi tüm alanlarda etkili çözümler sunmaktadır. Silim işlemi esnasında ortaya çıkan kirli suyu eş zamanlı olarak vakum makine haznesinde toplayarak sizlere tertemiz bir yüzey teslim etmektedir.Telefon

Whatsapp

Teklif Al