Beton Basamak silimi


Basamak silimi; mermer, granit, karo, traverten, mozaik, gibi tüm doğal taşlarda oluşan kirler, lekeler, çiziklerin silim ile giderme işlemidir.


Beton Basamak silimi
Sancak Mermer Silim!

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın. 0 (535)494 54 49
Beton Basamak silimi

Basamak Beton silimi; mermer, granit, karo, traverten, emperador, mozaik, bazalt gibi tüm doğal taşlarda oluşan kirler, lekeler, çiziklerin silim ile giderilme işlemine denir. Bunun dışında Basamak silim uygulaması, diğer doğal taşlar için de yapılmaktadır.

Mermer, granit ya da diğer türden olan basamak yüzeylerinde zamanla doğal olarak ortaya çıkan yıpranmadan kaynaklı çizikler, matlaşma ve kirlenme gibi olumsuzluklar o mekânın görüntüsünü tamamen bozabilir. Bu noktada, mekânın görünümünü canlandırmak ve ilk günkü parlaklık ve güzel görüntüsünü yakalamak için yapılacak basamak silim ve parlatma uygulamaları kaçınılmaz hal alır, uygulama sonunda da oldukça tatmin edici sonuçlar verir.

Basamak Silim işlemlerinde, her taşın kendisine has silim ve parlatma yöntemi vardır. Bu yöntemlerinden biri hatalı yapıldığı takdirde doğal taşın yapısının bozulması, basamak yüzeylerinde matlık ve deformasyon olması kaçınılmaz olabilir.Telefon

Whatsapp

Teklif Al